نقد و بررسی

تاریخچه شرکت DELL

تاریخچه شرکت Dell | فروشگاه اینترنتی پولیت

تاریخچه شرکت DELL :

با سلام خدمت همراهان عزیز فروشگاه اینترنتی پولیت، دل یک شرکت فناوری چند ملیتی است که در حال توسعه، تولید، فروش و پشتیبانی از رایانه های شخصی و سایر محصولات مرتبط با کامپیوتر است.

شرکت دل در رابرت راک، درشمال تگزاس قرار دارد، و بیش از ۸۸۰۰۰ نفر کارمند در سراسر جهان دارد. شرکت DELL خیلی بزرگتر از سایر شرکتهای لپ تاپ محبوب نیست، اما در چند سال اخیربه محبوبیت زیادی در بین کاربران لپ تاپ دست پیدا کرده و ارزش بازار بیشتری را به دست آورده است. (تاریخچه شرکت DELL)

موسس، تاریخچه شرکت DELL

موسس شرکت dell | فروشگاه اینترنتی پولیت

مایکل دل در سال ۱۹۸۴ در حالی که دانشجوی دانشگاه آستین درتگزاس بود، این شرکت را با سرمایه ۱۰۰۰ دلار تاسیس کرد. اوکارش را از خوابگاه دانشگاه آغاز کرد بنابراین او با خرید قطعات کامپیوتر به صورت عمده فروشی، جمع آوری و فروش آنها از طریق پست الکترونیکی شروع به کار کرد. کل پروسه یی که مایکل از آن استفاده میکرد، هزینه ها را به طور موثر کاهش داد و خیلی زود او از طریق کسب و کار فروش کامپیوترش ۸۰۰۰۰ دلار درآمد کسب کرد. در سال ۱۹۸۴ او این شرکت را به عنوان Dell Computer Corporation ثبت نام کرد و از موسسه فارغ التحصیل شد و به عنوان یکی از موسسین این شرکت، فعالیت خود را آغاز کرد. اصل این شرکت ارائه رایانه ها به کمترین قیمت ممکن بود. این امر با برداشتن خرده فروش در میان و استفاده از روش بازاریابی مستقیم کم هزینه انجام شد. در اولین سال کسب و کار دل توانست به فروش ۶ میلیون دلار دست پیدا کند که در سال بعد به ۴۰ میلیون دلار افزایش یافت. (تاریخچه شرکت DELL)

 

اولین تولید، تاریخچه شرکت DELL

اولین لپ تاپ dell | فروشگاه اینترنتی پولیت

در سال ۱۹۸۵، این شرکت اولین کامپیوتر خود رابانام – “Turbo PC” طراحی کرد که شامل پردازندهی با سرعت ۸ مگاهرتز بود که  ۷۹۵ دلار فروخته شد..که خود موفقیت بزرگی به حساب می آمد- اوابتداسیستم ها را در مجلات کامپیوتری به فروش می رساند. مایکل دل بر این باور است که با فروش سیستم های کامپیوتری شخصی به طور مستقیم وبدون واسطه به مشتریان، بهتر می تواند نیازهای مشتریان را درک و موثرترین راه حل های محاسباتی را برای پاسخگویی به این نیازها فراهم کند. یکی از ابتکارات مایکل دل که در اوایل سابقه شرکت کامپیوتری دل انجام داد ایجاد یک مرکز پشتیبانی مشتریان بود که خدمات تعمیر و نگهداری، تسریع در کار، تعمیر و نگهداری و تعمیر تمام محصولات Dell را ارائه می داد. در آن زمان، هیچ شرکت کامپیوتری دیگری برای محصولات سفارشی خود به مشتریان خود، پاسخگو نبود. (تاریخچه شرکت DELL)

 

تاریخچه شرکت dell | فروشگاه اینترنتی پولیت

دل در دهه های ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰ رشد کرد تا بزرگترین فروشنده کامپیوترها و سرورها باشد. این شرکت درسال ۲۰۱۰ عنوان سومین فروشنده رایانه را از آن خود کرددرسال ۲۰۱۵بعنوان یکی ازبزرگترین وباکیفیت ترین شرکت های سازنده کامپیوتر بعد از اپل قرارگرفت ودرسال۲۰۱۶در ردیف دومین و بزرگترین شرکت سازنده رایانه جای گرفت واز سال ۲۰۰۸دومین شرکت مطرح فروش رایانه در صنعت Hewlett-Packard  بوده. این شرکت در حال حاضر رایانه های شخصی، سرورها، دستگاه های ذخیره سازی داده، سوئیچ های شبکه، نرم افزار و لوازم جانبی کامپیوتر همچنین تلویزیون های HD، دوربین ها، پرینتر، پخش کننده های MP3 وسایر وسایل الکترونیکی که توسط سایر تولید کنندگان رانیزساخته شده است را، به فروش میرساند. (تاریخچه شرکت DELL)

در سال ۱۹۸۷، این شرکت اولین دفتر خود را در ایرلند تاسیس کرد این شرکت در سال ۱۹۸۸ نام خود را به شرکت “Dell Computer Corporation”  تغییرداد. تاسیس یازده دفتربین المللی در چهار سال آینده دنبال می شود. در ماه ژوئن ۱۹۸۸، سرمایه گذاری بازار دل در ۳۰ ماهه اول ماه ژوئن به میزان ۸۰ میلیون دلار افزایش یافت و ۳٫۵ میلیون سهام با ۸٫۵۰ دلار به ازای هر سهم رسید. در سال ۱۹۹۰ شرکت Dell Computer فروش محصولات خود را به طور غیر مستقیم از طریق باشگاه ها و فروشگاه های کامپیوتریآغازکرد، اما موفق نشد، و این شرکت دوباره تمرکزخودرا روی فروش مستقیم به مصرف کنندگان قرارداد. در سال ۱۹۹۲، مجله فورچون شرکت Dell را در فهرست ۵۰۰ شرکت بزرگ جهان قرار داد. مایکل دل دراین زمان تنها ۲۷ سال داشت. (تاریخچه شرکت DELL)

تولیدات شرکت، تاریخچه شرکت DELL

تولیدات شرکت dell | فروشگاه اینترنتی پولیت

سری اول لپ تاپ دل در سال ۱۹۸۹ منتشر شد و به نام ۳۱۶LT نامگذاری شد. و دارای صفحه نمایش سیاه و سفید بود و در سال ۱۹۹۱، دل اولین لپ تاپ های رنگی خود را معرفی کرد و هزینه آن تقریبا ۴۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار بود. از آن به بعد، Dell به طور مداوم عملکرد لپ تاپ وسایرتولیدات خود را بهبود می بخشد در سال ۲۰۰۶، دل همچنین تولید لپ تاپ های مبتنی بر پردازنده های AMD و رایانه ها را آغاز کرد. این شرکت همچنین Alienware را خریداری کرد و سری لپ تاپ ها را با نام Dell Alienware عرضه کرد. دل بسیاری از سری لپ تاپ ها را منتشر کرد. دیگر سری های محبوب لپ تاپ های دل عبارتند از: -Del-InspironDell-LatitudeDell- VostroDell-Studio2.1

در سال ۲۰۰۷ تاریخچه شرکت کامپیوتری Dell به عنوان یکی از گنجینه های ملی به ثبت رسید وشرکت دل نیزمجموعه ای از رایانه ها و مواد اصلی را به موزه ملی تاریخ آمریکا در اسمیتسونیان اهدا کرد. (تاریخچه شرکت DELL)

همانطور که همه ما می دانیم تکنولوژی تغییر می کند و به طور مداوم دسترسی به اطلاعات و دانش جدید در حال گسترش و رشد میباشد وهر روز شاهد فن آوری های  جدید می باشیم . درست همانطور که فن آوری های لپ تاپ ها به طور مداوم در زمان تغییر می کنند به عنوان مثال ، اولین رایانه ها گران قیمت و بزرگ بودند و پس از آن کامپیوترهای رومیزی و سپس کامپیوترهای قابل حمل وارد بازار شدند، اما در طول ۲۰ سال گذشته فناوری لپ تاپ بسیار سریع تغییر کرده است، تغییرات در شرکت های لپ تاپ را می توان به چهار دسته تقسیم کرد. (تاریخچه شرکت DELL)

این دسته بندی ها عبارتند از:

۱-هزینه لپ تاپ ها

۲-ظرفیت ذخیره سازی

۳-سرعت پردازش

۴-طراحی و ساخت

۱-هزینه لپ تاپ ها:

در زمان های گذشته هزینه تولید لپ تاپ تقریبا ۲۵۰۰ دلار بود که بسیار گران بود و یک فرد معمولی نمی توانست این قیمت لپ تاپ را بپردازد اما در زمان حال با تغییرات ، لپ تاپ ها مقرون به صرفه و ، دانشجویان نیز می توانند پول برای لپ تاپ ها را پرداخت کنند و می توانند از طریق لپ تاپ کار مدرسه یا کالج خود را انجام دهند. (تاریخچه شرکت DELL)

۲- ظرفیت ذخیره سازی:

زمانی که قصد خرید یک لپ تاپ را دارید ظرفیت ذخیره سازی مهمترین گزینه ای است که باید در یاد داشته باشید ، چون بعد از کاری که بر روی لپ تاپ انجام می شود، پس از آن کار نیاز به جایی  دارید که آن را ذخیره کنید، در زمان های گذشته که اولین کامپیوتر قابل حمل ساخته شد، ، فقط ۳۲ مگابایت ظرفیت ذخیره سازی داشت که به آرامی افزایش یافت وبعد به ۶۴ مگابایت، ۵۱۲ مگابایت، ۴ گیگابایت، ۱۶ گیگابایت، ۸۰ گیگابایت، ۳۲۰ گیگابایت، در لپ تاپ ها قرار گرفت و در حال حاضر لپ تاپ با ۵۰۰ گیگابایت هارد دیسک وبیشتر بسیار محبوب و گسترده است. (تاریخچه شرکت DELL)

 

۳- سرعت پردازش:

زمانی که اولین رایانه قابل حمل تولید شد ، تنها پردازنده آن ۸ مگاهرتزبود.که آن هم امروزبیشتر ویکی از گزینه های مهم در انتخاب وخرید لپ تاپ بشمار می آید (تاریخچه شرکت DELL)

راه آینده دل چیست؟

لپ تاپ های dell | فروشگاه اینترنتی پولیت

مایکل دل مدیر عامل شرکت تلاش می کند که ابتکارات زیست محیطی در زمینه فناوری را هدایت کند و در نهایت تبدیل به یک شرکت “سبز” فناوری اطلاعات در این سیاره شود. در سال ۱۹۹۲، دل اولین کامپیوتر کامل قابل بازیافت در جهان را ساخت. در سال ۲۰۰۶، Dell اولین شرکت کامپیوتری بود که به صورت رایگان از بازیافت محصولات خود برای مصرف کنندگان خود در هر کشوری در سرتاسر جهان بدون هیچ گونه استثنائی استفاده کرد. (تاریخچه شرکت DELL)

تاریخچه شرکت DELL با شیوه های بی سابقه و غیر منتظره تکامل یافته است. مأموریت دل به عنوان موفقترین شرکت کامپیوتری جهان در ارائه بهترین خدمات به مشتری است که هنوز در حال تکامل است.و روز به روز بیشتر هم میشود (تاریخچه شرکت DELL)

در ادامه به بررسی دو لپ تاپ جدید تولید این شرکت میپردازیم که گواهی بربه روز بودن ودرک درست از نیازهای مشتریان به وسیله مدیران وکارشناسان این شرکت می باشد

بررسی لپ تاپ XPS15

بررسی لپ تاپ XPS15 | فروشگاه اینترنتی پولیت

بی شک یکی از بهترین تولیدات شرکت dell تابه امروز لپ تاپ های  سری XPS میباشدو در این میان XPS15 یکی ازقدرتمندترین تولیدات این شرکت در مطلب زیربطورکامل به بررسی این مدل میپردازیم تا باآگاهی کامل ، نسبت به خرید آن اقدام کنید

صفحه نمایش خیره کننده جزئیات باورنکردنی:

صفحه نمایش ۱۵٫۶ اینچی با بیش از هشت میلیون پیکسل، هفت برابر رزولوشن HD استاندارد، چهار برابر از Full HD و بیش از ۳ میلیون پیکسل بیشتر از MacBook Pro 15 با صفحه نمایش Retina است. با چنین رزولوشن بالا، می توانید برای ویرایش های عالی تصاویر و فیلم ها و یا در صفحات اکسل خود ردیف ها و ستون های بیشتری برای افزایش بهره وری ایجاد کنید.XPS 15 با استفاده از آخرین فن آوری صفحه نمایش، با پانل IGZO2 در (UltraSharp 4K Ultra HD3840x2160) با رزولوشن بالا و رنگ های پر جنب و جوش چشم نوازکه با با وضوح بالا ۷۲٪ و نسبت کنتراست ۱۰۰۰: ۱ (معمولی)، سفید ترین رنگ ۱۰۰۰ برابر روشن تر از سیاه ترین رنگ سیاه است رنگ ها غنی، اشباع شده و پررنگ هستند.که با صفحه نمایش صفحه نمایش لمسی Corning® Gorilla® Glass NBT ™ تا ۱۰ برابر مقاومت بیشتردر برابر خراشیدگی وضربه وجلوگیری از تخریب ناشی از دست زدن، تمیز کردن یا پاک کردن نسبت به شیشه آهک سدیم است،

بررسی لپ تاپ XPS15 | فروشگاه اینترنتی پولیت

صفحه نمایش روشن (۴۰۰ نیت) که در داخل یا خارج منزل ۱۰۰٪ روشن تر از لپ تاپ های معمولی است. زاویه دید گسترده ۱۶۰ درجه باعث می شود عکس ها و ویدیوها را از تقریبا هر زاویه مشاهده کنید. جزئیات واضح و رنگی آن برای ویرایش عکس ها و طراحی و گرافیک کاملا مناسب است.. با زاویه دید گسترده و روشن، بنابراین شما به راحتی می توانید صفحه نمایش چشمگیر خود را به اشتراک بگذارید.

نازک و سبک:

ساخته شده برپایه فیبر کربن ،قوی و نازک مانند آلومینیوم (به همین دلیل است که اغلب در اتومبیل های با کارایی بالا استفاده می شود) و همچنین وزن سبک و خنک برای لمس ،براق وماشینکاری شده با یک برش دقیق از یک قطعه یک تکه  برای یک شاسی بادوام با۲٫۰۱ کیلوگرم وزن

حداکثر عملکردباباطری پرقدرت:

بابیش از۱۱ ساعت نگهداری شارژ در یک روز میتوانیداز XPS 15 خود استفاده کنید

حداکثر ذخیره سازی و پاسخگویی:

صفحه کلید dell xps15 | فروشگاه اینترنتی پولیت

پیدا کردن محل ذخیره سازی فایل با یک درایو SSDبا ۵۱۲ گیگابایت  حافظه و بوت سریع در ثانیه با تکنولوژی SSD و Intel® Rapid Start  و دسترسی سریع به فایلهای چند رسانه ای و برنامه های مورد علاقه خود با توجه به هارد دیسک استاندارد، SSD و Intel® Response Smart.

XPS 15 قدرتمندترین لپ تاپ XPS است. این ویژگی ها با ویژگی های عملکردی به شما کمک می کند تا به شمابه راحتی به تولید برنامه های سنگین گرافیکی و سرگرمی بپردازید.باچهار هسته پردازنده های (Quad Core ™ i7) Intel®  قدرتمند و کارآمدو گرافیک سریعتر و قدرتمندتربا NVIDIA® GeForce GT 750 2GB  (گرافیک تا ۵۰٪ سریعتر از GeForce GT 650M)  به شما امکان می دهد که بیشتر کار کنید و باتری کمتری مصرف کنید،و بیشترین کار را انجام دهید ویندوز ۸٫۱، برای تجربه لمسی پاسخگو تر، وبه شما کمک می کند به طور طبیعی با محتوای خود ارتباط برقرار کنید. وعملکرد خود را افزایش دهید. گرافیک خیره کننده با NVIDIA® (تا ۲ گیگابایت)، بازی ها را قدرتمند با کیفیت بالا و روان با جزئیات بسیار جذاب ارائه می دهد

بلندگوها وصدا

 

بلندگوهای JBL و فن آوری Waves MaxxAudio® ۳  بلندترین و واضح ترین صدارا در این لپ تاپ تولید میکند استفاده از فن آوری Waves MaxxAudio® ۳که توسط پیشروترین تولیدکنندگان، مهندسان و موسیقیدانان جهان استفاده می شود، باعث می شود موسیقی، فیلم ها و بازی ها با صدایی زنده پخش شوند . پاسخ فرکانسی با حداکثر شفافیت، وضوح و صدای طبیعی بلندگوهای JBL با حداکثرتوان۲۰ وات در ترکیب با تکنولوژی Waves MaxxAudio® ۳ صدای غنی و کامل را ارائه می دهند که با صدای بلند و وضوح بالامیتوانید به فیلم ها، موسیقی و بازی های مورد علاقه گوش دهید به علاوه، صدا به طور کامل قابل تنظیم است – شخصی سازی، ذخیره و تنظیم دقیق فقط با لمس یک انگشت ، دکمه منحصر به فرد Waves در لپ تاپ XPS دسترسی سریع به رابط MaxxAudio را به شما می دهد. صدای نهایی لپ تاپ تنها با یک لمس است! با استفاده از الگوریتم های رایج تصاویر متحرک و بازی های ویدئویی محبوب در سراسر جهان، MaxxAudio برای ارائه دامنه دینامیکی بهتر طراحی شده است ابزار Waves® Pro Audio توسط بسیاری از بزرگترین نام های تجاری در نمایشگاه ها، از جمله Twenty-Time برنده جایزه گرمی ® Kanye West، تایید شده است.

 

 

این فن آوری ها شما را قادر می سازد تا تجربه صدای فراگیریک تماشا خانه را با خود در هر کجا که هستید ویامی روید راهمراه داشته باشید.

 

صفحه کلیدسریع وزیبا و ماوس بی سیم Dell – KM714Expand باردیابی ودقت بالا بیشترین کارائی وبهره وری راارائه وباعث تمیزنگه داشتن میز خود بدون هیچ زحمتی میشود

 

به طور طبیعی میتوانید با دستگاه های سازگار با PCTap با یکدیگر برای اشتراک گذاری فایل با استفاده از (NFC) ارتباط نزدیک برقرار کنید. کنفرانس ویدیویی در حال حاضر با Dell و Skype  ساده ترشده است. XPS 15 یکی از اولین لپ تاپ هایی است که اسکایپ آن را تأیید کرده و از تمامی نرم افزارهای از پیش نصب شده اسکایپ بهره می برد.

فوق العاده انعطاف پذیر

با استفاده از اینترنت و وب کم HD با کیفیت بالا و خیره کننده با دوستان خود در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید. این اولین وب کم برای ارائه جریان ویدئو HD برای رزولوشن ۷۲۰p است. این بدان معنی است که شما می توانید فیلم ها را با رزولوشن پایین، یا با وضوح بالا ضبط کرده و به اشتراک بگذارید وبه YouTube  ارسال کنید.

 

تماشای فیلم سه بعدی در خانه

صفحه نمایش dell xps15 | فروشگاه اینترنتی پولیت

لپ تاپ های XPS اولین لپ تاپ های Dell هستند که به فناوری NVIDIA® ۳DTV * Play مجهزشده اند.این تکنولوژی شما را قادر می سازدبا استفاده از پردازشگر گرافیکی ۳D وگرافیک GeForce یک تجربه سه بعدی همه جانبه را در خانه خودتان در یک تلویزیون سه بعدی سازگار ایجاد کنید.و به سادگی لپ تاپ خود را به یک تلویزیون سه بعدی متصل کنید

تعهد به کیفیت

سری xps دل | فروشگاه اینترنتی پولیت

شرکت DELL فرآیند طراحی لپ تاپ XPS شامل تست دقیق که برای تطابق با بازخورد مشتریان واقعی و استفاده از آن طراحی شده را حتی از آزمایشگاههای آزمایشی خارج ودر میان کارکنان و مشتریان خود به تست وآزمایش گذاشته .تابه مشتریان خود اطمینان دهد که عملکرد این سری ازلپ تاپ ها فراتر از انتظارمشتری میباشدو حتی ازعهده سخت ترین کارها برمی آید.

 

بررسی لپ تاپ XPS13

بررسی لپ تاپ XPS13 | فروشگاه اینترنتی پولیت

صفحه نمایش بزرگ، لپ تاپ کوچک:

کوچکترین ۱۳ اینچ بر روی این سیاره با اولین صفحه نمایش infinityEdge در جهان است صفحه نمایش۱۳ اینچی infinityEdge تقریبا بی حد و مرز هوشمندانه، ۱۳  XPS در مقایسه با MacBook Air 13 اپل، ۲۳ درصد کوچکتر است.

باریک ترین قاب در یک نوت بوک:

صفحه نمایش xps13 | فروشگاه اینترنتی پولیت

۵٫۲ میلی مترو طراحی نوآور قاب ، صفحه نمایش را از سه طرف محصور کرده  که بی نهایت به زیبائی وبزرگی صفحه افزوده است،

ساخت نازک:

XPS 13 نه تنها کوچک است، بلکه به طرز شگفت انگیزی نازک است. در ضخامت ۹-۱۵ میلیمتر و با وزن تنها ۲٫۶ پوند (۱٫۱۸ کیلوگرم)

طراحی  ظریف و مقاوم

ساخته شده از آلومینیوم ماشینکاری شده به این معنی که XPS 13 دقیقا از یک قطعه یکدست آلومینیومی برای یک شاسی محکم و بادوام استفاده کرده است محصولات XPS از فیبر کربن شبیه آنچه که برای بعضی از اتومبیل ها با کارایی بالا و دوچرخه های مسابقه ای برای یک ترکیب سبک ومقاوم استفاده میکند ساخته شده  که نازک وسبک مانند آلومینیوم است، اما درزمان کارصفحه کلید خنک تر است.

 

تصاویر منحصربفرد وپویا

گرافیک xps13 | فروشگاه اینترنتی پولیت

لپ تاپ XPS 13-UltraSharp  با رزولوشن ۳۲۰۰۱۸۰۰x با۵٫۷ میلیون پیکسل (۲۷۶ پیکسل درهر اینچ) صفحه نمایشی با وضوح بیشتر و جزئیات دقیقی را به نمایش میگذارد.این نمایشگر بیش از ۲٫۵ برابر پیکسل های FHD، ۵  برابر بیشتر از HD و  ۴/۴ برابر از MacBook Air 13 (یا سایر محصولات دارای نمایشگر HD +) دقیق ترو واضح تراست. صفحه نمایش به اندازه کافی درخشان است تا فیلم ها را در نور خورشید تماشا کنید و جزئیات را از دست ندهید با ۴۰۰ نیت، تا ۱۰۰٪ از پانل های معمولی (۲۰۰ نیت) روشن تر است که برای دیدن تصاویروفیلمها وکلیه کارها در خارج از منزل وفضای بیرون عالیست با رنگ آمیزی پر رنگ ۷۲٪ و نسبت کنتراست بالای ۱۰۰۰: ۱، رنگ های بیشتری نشان داده می شوند تا بتوانید درخشان ترین روشنایی ها و تاریک ترین تصاویررا ببینید. با یک پانل IGZO2 IPS وصفحه نمایش پر جنب و جوش XPS13می توانید تقریبا ازهر زاویه ای تا ۱۷۰ درجه فیلمهاوتصاویررا مشاهده با دوستان خود لذت ببرید. صفحه نمایش لمسی به شما اجازه می دهد به طور طبیعی با تکنولوژی خود ارتباط برقرار کنید، ومانند تلفن همراه یا تبلت از برنامه هاونرم افزارهابه راحتی استفاده ولذت ببرید صفحه نمایش شیشه ایCorning Gorilla Glass NBTQHD  مقاوم در برابر خراش وضربه از سدیم آهک ساخته شده است  ، بنابراین باجلوگیری از تخریب ناشی از دست زدن تمیز کردن یا پاک کردن کمک شایانی به طول عمرصفحه نمایش میکند.میتوان لپ تاپ XPS13سبزترین لپ تاپ نامگذاری کرد چون ۱۰۰%از موادتجدید پذیرمانند الیاف بامبودر ساخت آن استفاده شده واز موادسمی مانندسرب وجیوه در آن خبری نیست بنابراین ۹۰%قطعات قابل بازیافت هستندو می توان به راحتی آنهارا بازیافت و یا مورد استفاده مجدد قرار داد.پس در مورد محیط زیست خود نگران نباشید.

لپ تاپ XPS- everPower-efficient قدرتمند تر از همیشه بااندازه کوچک و عملکرد عالی لذت بردن از سرعت، وضوح و بهبود گرافیک با پردازنده های جدید Intel Core

راه اندازی وبوت سریع XPS 13  ثانیه در ثانیه به لطف یک درایو استاندارد حالت جامد و تکنولوژی اینتل Rapid Start Technology.

با پد لمسی پیشرفته، درهر زمان که قصد دارید ،دقیق عمل می کند واگرتصادفی لمس شود هیچ اتفاقی نمی افتد مگرکه باانگشت شما لمس شودکه این خود یکی از مزیتهای این لپ تاپ میباشد.

باتری xps13 | فروشگاه اینترنتی پولیت

طراحی زیبای صفحه کلید با نور پس زمینه و کلید های استاندارد خود  نیازی نیست که در اتاق های کم نور یا بدون نور قرار گیرید. هنگامی که این ویژگی اضافه شده را تجربه میکنید، قادر نخواهید بود بدون آن زندگی کنید.

باتری قوی

همراه بافن آوری Dell Power Companion- با حداکثر ۱۵ ساعت زمان اجرا بر روی صفحه نمایش FHD (و ۱۱ ساعت در QHD +)، شما می توانید تا ۱۵ ساعت بازی ویا کارکنید

ودر انتها بهترین لپ تاپ تولیدی DELL بابهترین ویندوز۱۰هماهنگ شده است تا عصرجدیدی از قدرت، عملکرد و بهره وری به شما ارائه دهد.

همه ویژگی های که از محبوب ترین سیستم عامل در جهان می دانید، به علاوه بهترین لپ تاپ باعث میشود مانند یک کارشناس کارآمدتروبهتر باشید – شما با Get-Go احساس لذت می کنید، چون منوی شروع ویندوز گسترش یافته است. پس از آن، تمام برنامه های کاربردی شما متوقف نخواهد شد بنابراین تجربه شما آشنا، کارآمد و بهتر از همیشه خواهد بود.

 

میزان شارژدهی xps13 | فروشگاه اینترنتی پولیت

 

سرعت شما نیاز دارید – ویندوز ۱۰ به سرعت راه اندازی می شود و با InstaGo * سریع می شود، بنابراین بین شما و لیست کارهای شما بافر وجود ندارد. حتی به روز رسانی های شما به محض این که در دسترس قرار گیرند، به شما اعلان میشود، به طوری که شما همیشه دارای آخرین و به روزترین تغییرات و ویژگی های برنامه های ویندوزخواهید بود و باصرفه جویی در انرژی به طور خودکار می توانید طولانی تر کار کنید و سخت تر بازی کنید.

فضای ذخیره سازی

ودر انتها باخریداین لپ تاپ ،۲۰ گیگابایت فضای Dropbox به مدت یک سال دریافت می کنید تا هر جا و هر زماناز هردستگاهی  به عکس ها وهمه مطالب خود دسترسی داشته باشید Dropbox به شما اجازه می دهد که اسناد را ویرایش کنید، عکس ها را به اشتراک بگذارید و فیلم ها را از هر کجا نشان دهید. وضمنا تمامی اسنادارسالی به شما همیشه در Dropbox ذخیره میشوند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *